Bhost-Calle Nueva

  • 100 m²
  • 3 sypialni
  • 2 łazienki
  • 7 gości
  • 4 łożka

Apartament Bhost-Calle Nueva Malaga o powierzchni 100 m² oferuje nowoczesne udogodnienia, takie jak szybki dostęp do Internetu. Pierwszorzędna lokalizacja blisko muzeum. Ten apartament jest usytuowany około 15 min piechotą od dworca kolejowego w Maladze.

Apartament posiada patio, balkon i garderobę z widokiem na miasto. Obiekt noclegowy oferuje bidet, oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów i ręczniki.

Apartament Bhost-Calle Nueva wyposażony jest w udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, w tym w aneks kuchenny oraz jadalnię.

Apartament jest usytuowany w dzielnicy Málaga-Centro, 5 km od lotniska Malaga. Obiekt jest zaledwie 5 min spacerem od centrum miasta. 3-pokojowy apartament Bhost-Calle Nueva mieści się w odległości kilku przecznic od dworca autobusowego Estacion de Muelle Heredia.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Bhost-Calle Nueva Malaga
Inmalaga Luxury Loft 3
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Inmalaga Luxury Loft 3

8.9
Świetny 24 opinie
27 m od nieruchomości
USD 235 USD 212
za noc
Iloftmalaga Calle Nueva Lofts
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Iloftmalaga Calle Nueva Lofts

32 m od nieruchomości
USD 255 USD 230
za noc
Iloftmalaga Plaza De Las Flores Premium
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Iloftmalaga Plaza De Las Flores Premium

9.2
Wspaniały 63 opinie
40 m od nieruchomości
USD 750 USD 675
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    12 km

    Stacje kolejowe

    Malaga Train Station
    1,2 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Dostęp do Internetu
    • Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Przebieralnia
    • Patio
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD
    • Zegar z budzikiem i radiem AM/FM

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Pomieszczenia dla niepalących

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 22:00
    Wyjazd: od 08:00 do 12:00
    Numer licencjiESFCTU0000290200000269660000000000000000VFT/MA/248134,VUT/MA/24813
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Bhost-Calle Nueva jest darmowe Wi-Fi?
      Internet w apartamencie Bhost-Calle Nueva dostępny jest za darmo.
    • Czy w apartamencie Bhost-Calle Nueva jest kuchnia?
      W apartamencie Bhost-Calle Nueva goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    12 km

    Stacje kolejowe

    Malaga Train Station
    1,2 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Bhost-Calle Nueva Malaga

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij